Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies. Dzięki nim możemy dostosować stronę do twoich potrzeb. Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, przez co pewne funkcjonalności mogą być niedostępne.x
Witamy na stronie OPTEX S.A.!
Polski
|
English

O nas

 

O nas

Jesteśmy jednym z największych producentów tkanin W Polsce. Ponad 40-letnie doświadczenie w branży, wyposażenie w nowoczesny park maszynowy oraz duża wiedza i zaangażowanie doświadczonej załogi, zapewniają wysoką jakość i nowoczesność produktów Spółki, czego potwierdzeniem jest posiadany od 2000 roku Certyfikat Jakości ISO 9001:2009. Zmiany własnościowe przeprowadzone w ostatnim okresie przyspieszyły w znacznym stopniu działania inwestycyjno-modernizacyjne.

Nasze wyroby produkowane są zgodnie z wymaganiami Oeko-Tex Standard 100, Klasa produktów I co potwierdza certyfikat wydany przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi.

Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości tkanin zaawansowanych technicznie. Produkujemy z przędz poliestrowych, poliamidowych, polipropylenowych, wiskozowych, bawełnianych, lnianych oraz z przędz z udziałem lycry. Jesteśmy pełno-wydziałowym zakładem produkcyjnym zawierającym w swoim procesie technologicznym wszystkie etapy powstawania tkaniny: począwszy od projektowania aż do uzyskania wykończonej tkaniny.

Wysoki poziom technologii, doskonałe wskaźniki użytkowe, bogate wzornictwo, nieograniczona kolorystyka i wielofunkcyjność wykończenia produktów, to czynniki, które pozwalają dostosować ofertę do oczekiwań Klientów.

Zapraszamy do współpracy.